• Cztery smaki do wyboru

    Niezastąpiony w diecie i przy wysiłku sportowym
  • Innowacja w żywieniu

    Bez glutenu, konserwantów, alergenów

Filet z piersi kurczaka w oleju

Olej rzepakowy

Opinie dietetyków oraz badania naukowe potwierdzają, że olej rzepakowy w przeciwieństwie do oliwy z oliwek zawiera większą ilość kwasów omega-3, które mają działanie przeciwzapalne, przeciwzakrzepowe. Ponadto bardzo istotny jest stosunek kwasów omega-6 do omega-3, który nie powinien być większy niż 4:1. W przypadku oleju rzepakowego proporcja ta jest prawie idealna, ponieważ wynosi 2:1, z kolei w oliwie z oliwek jest to stosunek 9:1. Olej rzepakowy stosowany w naszym filecie z piersi kurczaka w oleju wpływa na obniżenie cholesterolu oraz zwiększa ilość naturalnych przeciwutleniaczy, ze względu na wysoką zawartość witaminy E. Organizm uzyskuje lepszą zdolność w zakresie procesów metabolicznych, a tym samym uzyskuje znacznie wyższy potencjał energetyczny. sprawia on, że ciało zyskuje więcej siły i witalności, jak również jest zdolne do większego wysiłku, bez ryzyka uszkodzenia układu sercowo-naczyniowego.

100g produktu pokrywa *RWS [%]

Wartość energetyczna: [kJ] / [kcal] 8
Tłuszcz: 16
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 6
Węglowodany: 0
Cukry: 0
Białko: 36
Sól: 22

Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: [kJ] 713
[kcal] 171
Tłuszcz: 11 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,1 g
Węglowodany: < 0,2 g
Cukry: < 0,2 g
Białko: 18 g
Sól: 1,3 g

Filet z piersi kurczaka w oleju, podobnie jak wszystkie pozostałe produkty z tej linii, nie zawiera konserwantów oraz glutenu. 100 gram tego najwyżej jakości mięsa z polskich kurczaków to zaledwie 171 kalorie i spora porcja białka – naturalnego budulca tkanki mięśniowej, przy minimalnej zawartości tłuszczów, soli i cukru.

Tak przygotowane mięso z kurczaka to źródło witamin z grupy B, szczególnie B3 (niacyny) i B6 (pirydoksyny). Witamina B3 kontroluje procesy energetyczne w organizmie, uczestniczy w metabolizmie węglowodanów, białek i tłuszczów oraz w wytwarzaniu czerwonych krwinek, reguluje poziom cholesterolu.

Spożywając regularnie filet z piersi kurczaka Agrico, dostarczasz swojemu organizmowi sporo składników mineralnych, jak cynk, selen, magnez i fosfor. C. Stąd nasz kurczak zalecany jest szczególnie osobom prowadzącym aktywny styl życia, w sporcie profesjonalnym i amatorskim.

Sport

Idealny posiłek dla uzupełnienia cennych wartości odżywczych po intensywnym wysiłku sportowym

Zdrowie

Jeśli żyjesz aktywnie i dbasz o zdrowy sposób odżywiania się.

Dieta

Walczysz o zbicie wagi ciała? Nasz filet z kurczaka jest dla Ciebie!

Masz więcej pytań?

Skorzystaj z naszego działu FAQ

Przejdź